Monday, November 12, 2012

Užtenka tų gražių žodžių

Visų keliaujančių nuomonė apie šalį visad yra tik gera. Ir tas, ir anas gražus, fainas, įspūdingas!!! Šį kartą leisiu sužinot apie šalį ir kažką negražaus ir nemalonaus. Taigi ir mūsų brangi Lietuvėlė yra nusipelniusi ne vien tik gražių žodžių. Manau, kad kekvienas galit daug blogo apie mūsų gimtąją pasakyt. Turbūt, kai supykęs pradėtum pasakot kas nepatinka, taip ir nesustotum kol butelys nesibaigtų!!!
Už marių, jūrų, kalnų, kalvelių ir daug Rusijos, ir kitų… sėdžiu aš savo barake. Mąstau, kad reikėtų pasimokyt, bet visiem aišku, kad, kai reik mokytis, geriau ką nors pavalgyt ar YOUTUBE beviltiškų filmukų dar kartą pažiūrėti... Tai vat ir aš taip, pabaigęs visus maisto likučius, sėdžiu ir susigalvojau, kad reik visgi pabloginti.

Šeštadienio vakaras. Kodėl gi nenuėjus į barą su savo kambarioku ruoniu ir neišgėrus poros bokalų alaus. Aišku, taip ir padarom. Atsisėdam bare ir įsimaišę į minią užsisakom dideli ąsoti alaus. Mano draugelis lėtas kaip visi suomiai. Nors ne! Jis didesnis, vyresnis ir net tylesnis už kitus ruonius. Tai va sėdim, tylim, apturim „linksmą“ laiką. Aš vis bandau atgaivinti mūsų vakarą pokalbiu, bet nelabai sekas su tom pačiom, jau kažkada aptartom temom kažką nauja išgaut... Tai tenka sėdėti ir dairytis, ką kolega ir daro. Galvojau tik, kaip čia tą alų greičiau išgerti ir varyt iš čia! Nenoriu pasakyt, kad visi čia pas mane tokie vakarai:DD, bet kartais pasitaiko va taip, o pagalvojęs supranti - taigi alkoholikai taip kiekvieną dieną „linksmai“ leidžia. Negi jie turi kažką naujo papasakoti?

Gerai, užtenka apie „linksmesnius“ vakarusJ Geriau aš apie man labai svarbu dalyką - maistą prabilsiu. Kainos? Nu kainos kaip Lietuvoj maždaug, tik gaila, kad nelabai turi pieno produktų, šviežių daržovių, skanios mėsos, skanios duonos. Barake maitina du kart per dieną, negalim skųstis, kad neduoda valgyt. Tik gal labai jau išrankus tam neįkandamam mastui. Duoda ryžių visados! Ir kiek nori! Valgyk, kol per šikną pradės byrėtiJ Bet apie dalykus šalia ryžių, tai nežinau, ką pasakyti. Daug kas klausia, ką duoda valgyt, bet atsakyt tiksliai negaliu... Nu nežinau, kas ten yra. O ragavimas prilygsta tuos negyvenamų salų išbandymus, kai valgo belenkokias nesąmones :D
Į restoranus nuėjus, aišku, geriau, tik ta vietinės reikšmės mėsa pavadinimu BULDOGI - nelabai mėsos skonio. Bet iš ėsmes tikrai pavalgęs gali išeiti ir nusišypsoti savininkui, kuris visą laiką, kol valgei, bandė su tavim angliškai kalbėti, nors nė vieno žodžio nemoka. Užkištu skrandžiu, pakeliui į baraką pagriebus gatvėje pardavinėjamą hotdogą išpildai dienos svajonę ir gali dėti pliusą vakarui J

Užtenka apie maistą, o tai pagalvosit, kad tik kačiukus ir šuniukus valgau. Ai, į klausimą, ar valgei tarakonus, galiu atsakyti, kad dar neradau:D Gal ir pabandysiu!!! Grįžtam į baraką, juk ten visas gyvenimas sukasi. Pasakojau apie savo siaurą kambarioką jau kažkada anksčiau... Tai va, ačiū Dievui, kad suomiai yra, kitaip nuo tos tylos turbūt išprotėčiau. Sėdi jis tam kampelyje sau, apsidėjęs daiktų daikčiukais. Atsitempęs visą normalų kompą su vaizduokliu, visas knygas iš namų, gėlę iš kažkur, apie rūbus kita kalba...  Žmogus, kekvieną kartą grįžęs namo, pakabina savo džinsus ant pakabos ir su vandenėliu supurškia juos, kad jie gražiai kaip nauji sugultų ir būtų pasiruošę kitai jo kelionei. Aišku, kekvieną kartą, kai purškimas prasideda, ruonis ir aš susižvalgę myžam į kelnes :DD Bet čia nieko, jis yra tiesiog pedantas! Blogiau, kai eini pamyžti 5 ryto ir tulike sutinki jį, besiplaunantį galvą kriauklėje. WTF! Čia irgi normalus reiškinys, apie kurį vėliau. Pamatęs tokį vaizdą 5 ryto tikrai atsiguli į lovą ir susimąstai: kodėl? O jis, 5 ryto ir išsiplovęs galvą, ramiai grįžta į lovą toliau miegoti. Liko mistika ir dar neišsiaiškinom šito pričiūdo. Žmogus dar mėgsta anksti ryte atsikelęs telefonu šnekėti, o kai visus pakelia - eina laimingas miegoti:D Turbūt būsiu užmiršęs paminėti, kad su asmeniu esame praradę ryšį jau kokį mėnesį. Nebekalba su mumis. Ar mes su juo... Nu esmė, kad nekalbam.

Apie mielą rytą? 8.25 šiokiadieniais pasigirsta garsi muzika už lango. Pirmoji daina - kažkoks himnas. Nežinau, mokyklos ar šalies. Kažkaip nepuoliau anksti ryte bėgti ir visų klausinėti, koks dainos pavadinimas. Esmė, kad baisus ir baisiai garsiai. Po jo seka kitos dainos, bet jau kas nors is POP kultūros J Garsas sklinda iš gatvės, kuria reikia eiti iki universiteto pastatų. 
Nuėjęs į tualetą, jo nebepavadinsi tualetu. Greičiau tai yra čiuožykla/baseinas, pilnas juodų ilgų plaukų. Kadangi visiem reikia gražiai atrodyti ryte, visi plauna galvas kriauklėse! Nors šalia yra dušai, į kuriuos nuėjęs gali tai padaryti, mano manymu, žymiai papraščiau, bet, aišku, nežinau, kaip ten moterim patogiau. Čia jie kaip tupikai, tik kitu galu, nu reiks fotkę padaryti:D Bet visi gražūs, laimingi, tik ne aš. Dar  neperpratau sistemos, turbūt reikia toliau auginti ūsus ir nesikišti į jų svarbias tradicijas.Gėjai? Taip gėjai!  Žiūrėjau čia vieną filmą (Trainspotting) ir jame buvo scena, kur buvo pasakyta: ateityje nebebus lyčių ir visi bus vienodi. Bijau, kad taip ir bus ://  Korėja tai Korėja, bet iš Japonijos grįžę suomiai, dalydamiesi įspūdžiais, pažymėjo, kad visi atrodo taip pat. Visi su makiažu, ir drabužiai, ir šukuosenos yra vienodos. Pareina tai ir į Europą, manau. Aišku, Lietuvoje mados šiek tiek vėluoja.Tuom džiaukimės ir laikykimės:DD Kodėl aš taip nekenčiu tų padarų? Visad paminėdavau juos blogu žodžiu ir visad atgal gaudavau daug iš kažkur ištrauktos informacijos, kad čia viskas yra zjbs... Nu nichuja čia nieko zjbs ir nieko čia sveika. Esam sušikti gyvuliai, ėdam kitus gyvulius ir nėra čia ko ginčytis. Tik nematęs jokio liūto, pisančio kitą liūtą. Aišku, pradėkit dabar man čia savo nuobodžius išmąstymus kaišioti, kad esu visiškai neteisus ir kad jie gimsta tokie. Turbūt turėjau per daug tokių kivirčų, nes kaip visad atidarydavau burną tinkamu laiku :DD Jo, jo viskas normaliai, kol manęs šitas neliečia, galėdavau užbaigti pokalbį ir tiesiog nueti... Bet tai kur tau. Atsitinka taip, kad pakliūni į vietą, kur jų ne vienas ir visi drąsūs. Jei aš taip prie panos lįsčiau - mane už priekabiavimą uždarytų ir prievartautojo etiketę uždėtų. Bet kur tau, taigi šitiem padaram galima ir jei jį užgausi sakydamas ne - greičiausiai teks patupėti už įžeidimą, smurtą ar kažkokį rasizmą!? Išsprendžiau nesklandumus be policijos ir be jokio kontakto su kitu “vyru” būdamas visas pachmelnas, 6 ryto laukdamas pirmojo traukinio ir piktas ant viso pasaulio!

Nežinau,turbūt reiktų tuos blogus dalykus užbaigti ir nebepasakoti apie šituos mielus korėjiečius, kurie yra labai drovūs, maži, gražūs, neturintys savo nuomonės žmogeliukaiJ
Kažkuom geru ir gražiu reiktų užbaigt visą šitą įrašą.

Mama, žinau, kad perskaitysi!  Viskas gerai: sveikas, gyvas, pavalgęs, pinigų užtenka, viskas liuks tikrai, neliūdžiu, pasiilgau, myliu. Linkėjimai iš rytųJ

P.S. Gyvenam toliau ir žiūrim, ką čia dievulis man dar pasiūlys.

No comments:

Post a Comment